meble biurowe na wymiar

Zamówienie mebli biurowych od stolarza

Firmy zatrudniające pracowników bardzo często chcą, aby pracowali oni w warunkach tzw. open space. Jednak zaaranżowanie takiej przestrzeni w taki sposób, by praca była komfortowa, wymaga często nakładu pracy specjalistów. Mogą to być osoby, których specjalizacją jest aranżacja wnętrz. Na wagę złota będzie także stolarz, który wykona zabudowy dopasowane do potrzeb i specyfiki danego biura.

Meble do nowego biura

meble biurowe na wymiarJeśli firma posiada dział handlowy, najczęstszym rozwiązaniem będą zabudowane boksy. Są to stoliki, na których można postawić monitor komputera czy stację dysków. Standardowo są one przedzielone za pomocą przepierzeń. Służą one do akustycznego wyciszenia oraz dają pracownikom większe uczucie prywatności. Jest to istotne, ponieważ praca w otwartej przestrzeni często wiąże się z dużą ilością bodźców dźwiękowych, wśród których może być ciężko o skupienie się. Są to np. rozmowy innych pracowników z klientami czy dźwięki emitowane przez różnorodne urządzenia takie jak telefony, komputery czy drukarki. Przepierzenia mogą być także wykorzystywane do tego, żeby powiesić na nich dyplomy czy wytyczne związane z pracą.

meble biurowe na wymiarNajlepiej, jeśli zamawia się meble biurowe na wymiar, bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że wykorzysta się dobrze każdy centymetr przestrzeni. Przyda się to w szczególności w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach takich jak bardzo wąskie przestrzenie czy pomieszczenia z sufitami skośnymi. Jeśli np. firma posiada logo w niestandardowej kolorystyce, stolarz będzie mógł także dopasować barwy mebli do koncepcji wizualnej firmy. Będzie to ładnie prezentować się na zdjęciach umieszczanych np. w folderach reklamowych. Osoby wykonujące takie biurka pracują także na materiałach bardzo dobrej jakości. Dzięki temu jest wysoka szansa, że przetrwają one dłużej. Tego rodzaju meble dają pracownikom namiastkę prywatności, która może pomóc w podniesieniu wydajności w pracy. Ponadto, stolarz może także wykonać dopasowane regały czy szafki, które pomieszczą dokumentację związaną z pracą, ozdoby sezonowe czy przekąski serwowane np. w trakcie zebrań. Doświadczony rzemieślnik jest w stanie wykonać funkcjonalną i nowoczesną zabudowę, która spodoba się zarówno właścicielom firm, jak i pracownikom.

Będzie ona robiona na zamówienie, co pozwoli na stworzenie rozwiązań będących odpowiedzią na potrzeby firmy. Dzięki boksom z przepierzeniami oraz pojemnym regałom korzystające z nich osoby będą mogły skupić się na tym, co najważniejsze, czyli rzetelnym wykonywaniu swoich obowiązków pracowniczych.