Versace w Twoim mieszkaniu

Któż by nie słyszał choć raz w życiu nazwiska Versace? Ubrania i torebki z kolekcji tego włoskiego projektanta cieszą się dużą popularnością. Wiele kobiet, które uważają, że moda ma jakieś znaczenie dla ich życia, szaleją wprost za projektami tego dżentelmena. Ale mężczyzna, jak to bywa u mężczyzn, nie postanowił zatrzymywać się tylko na jednej dziedzinie, tylko zapragnął odnoszenia dalszych sukcesów.

Dekoracyjne możliwości paneli 3d

wysokiej klasy panele dekoracyjne 3DOprócz mody zajął się więc designem – zaczął projektować własne meble, a także inne artykuły, które wykorzystuje się w wyposażeniu wnętrz – na przykład elementy dekoracyjne. W ten sposób powstał styl, który nazywamy po prostu stylem Versace. Czym styl ten wyróżnia się spośród innych? Projektant postanowił połączyć ze sobą nowoczesność z tym, co znamy z historii – z włoskim klasycyzmem oraz antykiem. Powstała mieszanka, która jednak robi prawdziwe wrażenie. Projektant nie bał się kontrastów i z powodzeniem decydował się na połączenie minimalizmu z bogatymi dekoracjami. Styl Versace charakteryzuje też oczywiście luksus – w mieszkaniu powinny znaleźć się luksusowe materiały, których gatunek widać już gołym okiem. Powinniśmy postawić na eleganckie, gustowne dekoracje. Dobrym wyborem mogą być na przykład wysokiej klasy panele dekoracyjne 3D, które robią naprawdę dobre wrażenie na każdym, kto odwiedza dane pomieszczenie.

wysokiej klasy panele dekoracyjne 3DPanele dekoracyjne dostępne w wielu sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, łączą w sobie właśnie prostotę z atrakcyjnym wzorem 3D. Już panele w stanie surowym wyglądają niezwykle atrakcyjnie, gdyż specjalna mieszanka minerałów oraz gipsów zapewnia im właśnie ten surowy, ale jednocześnie przyjemny wygląd. Jednak istnieje możliwość pomalowania takich paneli farbami dekoracyjnymi, na dowolny kolor. To może dodatkowo wyeksponować kształty 3D, jednak nie jest to konieczne, zwłaszcza że w tym akurat wypadku wrażenie surowości jest pożądane. Kolejną zaletą takich paneli jest to, że możemy je z powodzeniem ze sobą łączyć – na przykład możemy zdecydować się na jeden panel, który będzie pełnił rolę obrazu, ale też możemy zestawić ze sobą kilka paneli, które pokryją spory fragment ściany lub nawet całą ścianę.

Doskonale sprawdzają się też we wnękach. Jak widać, panele dekoracyjne 3D dają nam naprawdę szerokie możliwości aranżacyjne, dlatego warto z tego rozwiązania korzystać, niezależnie od tego, w jakim stylu projektujemy mieszkanie. Producenci wskazują bowiem na to, że panele takie sprawdzą się nie tylko w stylu Versace, ale także w wielu innych, na przykład nowoczesnym czy minimalistycznym.