stolik z podnoszonym blatem

Stolik do pokoju w pensjonacie

Pensjonaty w pięknych malowniczych miejscowościach cieszą się w sezonie letnim naprawdę dużym zainteresowaniem i nie powinno nas to dziwić. Jednakże turyści bardzo często wybierają też tańsze domki letniskowe czy też pokoje wynajmowane przez prywatne osoby. Jak zatem zachęcić ich, aby wykupili noclegi właśnie w naszym pensjonacie?

Stolik z regulowanym blatem

stolik z podnoszonym blatemPowinien on już z zewnątrz prezentować się klimatycznie, aby turyści chcieli wejść do środka. Bardzo ważny jest też standard pokojów i to właśnie na tym powinniśmy się skupić. Zazwyczaj pokoje są niewielkie, warto jednak oprócz tych dwuosobowych oferować także studia rodzinne czy apartamenty. Ich wyposażenie powinno charakteryzować się wysoką jakością, zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni nie jest proste, ale na pewno nam się uda. Weźmy na przykład takie studio rodzinne. To zazwyczaj dwa połączone pokoje, jeden pełni funkcję sypialni, a drugi salonu. Co zatem powinno znaleźć się w takim salonie oprócz zestawu wypoczynkowego? Przede wszystkim stolik kawowy. Jednakże pamiętajmy, że aneks kuchenny jest naprawdę mały, dlatego nie będzie miejsca na stół do posiłków.

stolik z podnoszonym blatemW takiej sytuacji zamiast zwykłego, małego stolika kawowego lepiej zdecydować się na stolik z podnoszonym blatem, który w razie potrzeby będzie mógł pełnić funkcję klasycznego stołu. Wystarczy bowiem podnieść blat wyżej, a już możemy w normalnych warunkach spożywać posiłki. Ponadto takie stoliki z podnoszonym blatem oferowane przez producentów zazwyczaj są też rozkładane, a dzięki temu będziemy mieć o wiele więcej miejsca i bez problemu cała rodzina będzie mogła zjeść obiad przy takim stole. Jest to prawdziwa zaleta tego mebla, nic więc dziwnego, że cieszy się on taką popularnością. Na jego zakup decydują się zarówno osoby prywatne, które chcą pięknie zaaranżować swoje salony, aby w każdej chwili być gotowymi na przyjęcie swoich gości; jak i właśnie właściciele pensjonatów, którzy atrakcyjnym wyposażeniem pokojów chcą zachęcić turystów, aby decydowali się na noclegi właśnie u nich. Jest to zatem naprawdę dobre rozwiązanie, a do tego całkiem niedrogie, ponieważ koszt takiego stolika zaczyna się już w okolicach 500 złotych.

Dlatego niezależnie od tego, jakie fundusze chcemy przeznaczyć na taki stół z podnoszonym blatem, z pewnością w ofertach sprawdzonych producentów znajdziemy coś, co pod względem finansowym spełni nasze wszystkie oczekiwania. Konkludując, atrakcyjne wyposażenie pokojów w pensjonacie jest naprawdę ważne, a obecnie producenci mebli dają nam wiele możliwości, z których warto korzystać.