projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz i wrocławskiego studia

Wybór studiów zawsze jest bardzo znaczący, do od niego w dużej mierze zależy nasza przyszłość. Ja do ostatniej chwili wahałam się, czy aby na pewno podjęłam dobrą decyzję. Lubiłam rysować, znałam się na organizacji przestrzeni, sama zajmowałam się aranżacja swojego pokoju i pokoju dziennego w naszym domu we Wrocławiu.

Projektowanie wnętrz to dobre studia

projektowanie wnętrzMyślałam zatem o projektowaniu. Jednak nie mogłam się zdecydować, czy lepsza będzie architektura, czyli projektowanie domów i bloków, czy lepsza jest architektura wnętrz, a może architektura krajobrazów? Z tej ostatniej zrezygnowałam, ponieważ trzeba się tam dobrze znać na roślinach, a mi to jakoś nie odpowiadało. Ostatecznie uznałam jednak, że jako projektant wnętrz będę miała większe szanse na znalezienie pracy we Wrocławiu. Biur projektowych dla domów jest już dużo, a za to z usług dekoratora wnętrz korzysta coraz więcej osób. Jak się potem okazało była to bardzo dobra decyzja. Studia bardzo mi się podobały. Dowiedziałam się na nich wielu ciekawych rzeczy,a przy okazji, nauczyłam się obsługiwać komputerowe programy graficzne, na czym mi bardzo zależało, bo nie miałam z nimi do czynienia wcześniej. Wiedziałam jednak, ze takie programy są bardzo ważne. Projektowanie wnętrz Wrocław to w końcu branża usługowa, i trzeba pokazywać projekt klientowi zanim się na niego zdecyduje. Na szczęście nie miałam z nim problemów.

Studia upłynęły mi bardzo szybko, nawet nie zauważyłam kiedy przyszedł czas na praktyki i kiedy aranżacja wnętrz stała się moją pełnoetatową pracą. Nie mniej jednak dobrze wybrałam kierunek studiów i teraz moja praca daje mi dużo satysfakcji.