garderoby do przedpokoju z lustrem

Praktyczne wyposażenie przedpokoju

Realizujemy wymarzony projekt salonu czy sypialni. Dbamy o każdy szczegół w naszej kuchni i łazience. Nie zapominajmy, żeby równie dużą uwagę poświęcić naszym przedpokojom. To właśnie przedpokój widzimy jako pierwszy po wejściu do domu. Staje się on swoistą wizytówką mieszkania – to jak go urządzimy, może mieć wpływ na to, jak inni będą postrzegać całe wnętrze.

Garderoby ładne i funkcjonalne

garderoby do przedpokoju z lustrem	Przede wszystkim zadbajmy o eleganckie miejsce na przechowywanie rzeczy. Po wejściu do domu często ściągamy z siebie kurtki i buty, odstawiamy też inne akcesoria. Dlatego w wystroju naszego przedpokoju pamiętajmy o praktycznym wyposażeniu. Całe szczęście dziś nie musimy przez to rezygnować z eleganckiego wyglądu. Praktyczne garderoby do przedpokoju z lustrem łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Przede wszystkim znajdziemy w nich przestrzeń do odwieszania naszej wierzchniej odzieży. Dobrym rozwiązaniem będą te meble, które zostały też wyposażone w półki na przechowywanie butów. Pomagają one zachować czystość zwłaszcza jesienią i zimą, gdy po powrocie do domu na naszych butach osiada dużo zanieczyszczeń i wilgoci. Kosze i inne pojemniki w naszej garderobie pomogą nam przechowywać parasole, szale i czapki. Będą też łatwym rozwiązaniem na organizację drobnych elementów, które łatwo się gubią – jak rękawiczki zimą czy okulary przeciwsłoneczne w letnie dni.

garderoby do przedpokoju z lustrem	Szczególnie praktycznym rozwiązaniem będą większe garderoby, które pomieszczą też domowe sprzęty, takie jak odkurzacz czy miotła. Szafy z lustrem w zestawie są dekoracyjne i funkcjonalne. Odbijająca tafla optycznie powiększy przestrzeń i ciekawie odbije światło. Poza tym każdy z nas chce czasem zobaczyć, jak prezentuje się jego stylizacja. Jeśli chcemy zdecydować się na szafę przed ostateczną decyzją o wystroju przedpokoju, dobrze jest wybierać te neutralne – białe lub w kolorze naturalnego drewna. Takie pasują niemal do każdego wnętrza. W zależności od tego, ile miejsca chcemy poświęcić na garderobę, możemy zdecydować się na taką w formie pojedynczej szafy z lustrem zamontowanym do zewnętrznej strony drzwi, lub jako cały zestaw. W skład takiego poza szafą wchodzi jeszcze komoda, czasem też osobny panel z haczykami na kurtki, swetry itp. Wybierając konkretny model pamiętajmy, żeby zadbać o jakość materiałów, z których powstał i jego wykonanie.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup mebla objętego gwarancją. Wówczas mamy pewność, że wypadku problemów z wyglądem lub funkcjonowaniem mebla, producent zaoferuje nam odpowiednią pomoc. Zwykle gwarancja obejmuje 24 miesiące. Jeśli trwa krócej może wzbudzić to nasze podejrzenia.