biuro projektów Wrocław

Hej biuro projektów

Od paru dni w biurze była klasyczna posucha. Oznacza to, że od dłuższego czasu nic ciekawego nam nie wpadło. A klient ani nie zadzwonił, ani nie zapukał, ani nawet maila z zapytaniem ofertowym nie przysłał.

Biuro projektów to nieraz jest bardzo nudno

biuro projektów WrocławTo wszystko powodowało, że generalnie źle się działo, a humor robił się z każdą chwilą gorszy i gorszy. I nikt nie wiedział, co należy zrobić, by wyjść z tego piekielnego bez zleceń impasu. No i tak sobie bezczynnie siedzieliśmy, a tylko szelest skrzydeł much od czasu do czasu z marazmu nas podrywał. A szef chodził od działu do działu próbując nieznośnymi pytaniami wyczarować klientów. Swoja wędrówkę rozpoczynał zazwyczaj od działu, którego zadaniem było projektowanie biurowców. Wchodził do środka, witał się ze wszystkimi, a następnie zastygał bez ruchu głośnym wąchaniem próbując wyczuć nabiegające zlecenie. Niestety powąchał z prawej strony, potem z lewej, a w końcu ze środka, ale efekt zawsze był taki sam. Nic, zero czyli nul. Nawet najprostsze zapytanie o projekty budynków się nie pojawiło. Ba, żadne, nawet najmniejsze pytanie, nawet życzenia zdrowia. Więc postał chwilę, postał a następnie udał się do działu, który obrabiał nowoczesne domy parterowe. Ale tutaj także cisza i ponury, grobowy nastrój. Nic się nie działo, a milczenie wręcz przygnębiało. Pracownicy nawet woleli nie myśleć, jaka przyszłość może czekać ich biuro projektów Wrocław. Tak trochę na zasadzie jak nie zapytam, to nie usłyszę niewygodnej i bardzo nie wyczekiwanej odpowiedzi. No i szedł szef ze spuszczoną ze smutku głową, gdy nagle głos podnieconych głosów jego uszy zaatakował. „ wow ale zlecenie, żyjemy”. Poderwał ze zdziwieniem głowę widząc przed sobą szefa tak trochę po macoszemu traktowanego działu: projekty hoteli. Ten wyciągnął do niego drżącą dłoń z zamówieniem: sieć hoteli zleca projekt najnowszego hotelu sieci.

Miejsce realizacji: Wrocław. Szef poczuł że odżywa. Takie zlecenie, z takiej sieci może postawić firmę na nogi. Tylko jeden warunek: trzeba to teraz dobrze zrobić. Ale z tym nie powinno być problemu

Więcej dowiesz się na: https://wytworniapp.com/