Hale magazynowe budowane na zamówienie klienta

Wraz z rozwojem technologicznym duża ilość firm rozwija się w bardzo szybkim tempie, a co za tym idzie wzrasta ich zapotrzebowanie magazynowe. Z uwagi na ograniczoną powierzchnię działki, na jakiej znajduje się przedsiębiorstwo, możliwości wybudowania nowego magazynu stają się bardzo ograniczone.

Modułowe konstrukcje halowe

hale magazynoweZ drugiej strona budowa tradycyjnego budynku jest bardzo pracochłonna i wymaga posiadania wielu pozwoleń budowlanych. Na takie procedury bardzo często brakuje czasu. W takim wypadku dla wielu nowoczesnych i rozwijających się przedsiębiorców idealnym rozwiązaniem stają się hale magazynowe na zamówienie. Są to modułowe konstrukcje produkowane oraz budowane wedle jasnych wytycznych, oraz zapotrzebowań klienta. Są to bardzo lekkie aluminiowe konstrukcje charakteryzujące się małą wagą. Materiały, z jakich wyprodukowany jest szkielet muszą być odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne takie jak korozja bądź wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne spowodowane pojazdami transportującymi wyprodukowane dobra. Wielu producentów projektuje wewnętrzną konstrukcję w taki sposób, aby łatwo można było ustawić półki bądź regału w najodpowiedniejszy sposób.

hale magazynoweNależy tutaj zwrócić uwagę, że konstrukcje aluminiowe są znacznie trwalsze od stalowych. Jest to jeden z głównych wyznaczników, jakim powinniśmy się kierować podczas zakupu hali namiotowej. W przypadku gdy wyprodukowane towaru muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze producenci przewidują montaż specjalnych termostatów. Poszycie hal namiotowych produkowane jest z materiałów odpornych na warunki niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie ultrafioletowe. Na specjalne zamówienie klienta istnieje również możliwość pokrycia hali specjalną warstwą ognioodporną chroniącą całą konstrukcję przed płomieniami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia producenci są w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Produkcja hal magazynowych na zamówienie odbywa się w ustalonym terminie. W bardzo wielu przypadkach gotowa hala przywożona jest we wcześniej ustalone miejsce. Reasumując hala magazynowa na zamówienie jest idealnym rozwiazaniem dla przedsiębiorców, którzy borykają się z brakiem miejsca magazynowego. Na budowę owych hal nie jest potrzebne pozwolenie budowlane dzięki temu są tak popularne.

Sprawnie działająca ekipa jest w stanie postawić halę w ciągu jednego dnia. Ogromną zaletą takich konstrukcji jest ich mobilność i możliwość przeniesienia w dowolne miejsce oraz rozbudowa w przypadku powiększenia granic działki.