rolety szczecin

Czy stolarze produkujące ławy rozkładane mają szansę utrzymać się na rynku?

Supermarkety zawładnęły światem. W dobie szybkiego życia jakie prowadzimy, wydają się one wprost doskonałym rozwiązaniem. Szybko ,,wpadamy” do takiego sklepu, w krótkim czasie znajdujemy wszystkie interesujące nas produkty, w jednym miejscu znajdujemy artykuły spożywcze, higieniczne, lekarstwa, materiały budowlane oraz inne potrzebne do codziennego funkcjonowania rzeczy co również pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Produkcja ławy rozkładanej nie jest łatwa

ławy rozkładaneJest tylko jeden, przez wielu nawet niedostrzegany, minus takiego kupowania. Zakupy szybkie, robione w supermarketach nie mogą być dobre. I o ile nie mam tu na myśli zakupów spożywczych, bo te nie dość, że są tanie to jeszcze duży wybór sprawia, że możemy kupić markowe produkty w dobrych cenach o tyle kupowanie chociażby mebli może już okazać się pomyłką. Postanowiłam sprawdzić, jak to wygląda w Warszawie. Czy mieszkańcy wiecznie zabieganej stolicy mają czas i czy im się w ogóle chce zainwestować trochę więcej czasu na to aby nabyć produkt wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju? Spotkałam się z jednym ze stolarzy pracujących w fabryce mebli: ,,Fabryka w której pracuje, poza meblami dostępnymi z katalogu wykonuje też meble na specjalne zamówienie klienta. Wygląda to tak, że klient przychodzi, ze zdjęciem a czasami rysunkiem wymarzonego ławostoły czy nowoczesnej ławy rozkładane a my mu ją robimy. Docieramy do klientów, których nie zadowala bylejakość a ponadto chcą aby ich dom był inny niż wszystkie pozostałe. Wszystkie wykonane przez nas meble są wyjątkowe.

Ostatnio np. na specjalne zamówienie jednego z klientów wykonywaliśmy zestaw 5 ławostołów oraz 3 ław rozkładanych równych wielkości, jednakże na ten sam wzór. Plan był taki, iż w całym domu będą identyczne nowoczesne ławy i ławostoły, różniła je jedynie wielkość.